ksiazka-kodowa.tvp11.pl
ENIGMA - książka kodowa

ROŚLINY JAKO NADAJNIKI RADIOWO-TELEWIZYJNE. SZPIEGOSTWO PRAWIE DOSKONAŁE.

 Wyobraźmy sobie, że wbijamy dwa gwoździe w drzewo do których podłączone jest urządzenie elektroniczne wyposażone w mikrofon. Mówimy do niego, a dźwięk zostaje zamieniony na fale, które są w stanie wpłynąć na impulsy własne rośliny. Można by użyć określenia, że prawie niezauważalnie modulują je. Roślina jak każdy żywy organizm emituje promieniowanie elektromagnetyczne, zatem zakłócenie jej własnych przebiegów zostanie również przez nią wysłane w eter. Drzewo staje się w ten sposób nadajnikiem, powtarzam nadajnikiem fal radiowych, a nie tylko anteną.

 

Należy nadmienić, iż fale drzewa są super mcz. i przeniosą się one na gigantyczne odległości. Możliwości kodowania „zakłóceń” wpływających na przebiegi własne drzewa są praktycznie nieskończone.

 

Tak, fala już została wyemitowaną i dociera na gigantyczne odległości. Wystarczy teraz tylko ją odebrać i zdekodować.

 

Doskonałość tego pomysłu polega na tym, że nie będziemy zaśmiecać eteru dodatkowym i co tu kryć szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym ( a takk się dzieje obecnie ), a wykorzystamy to naturalne, już istniejące.

 

Wyobraźmy sobie, że stacja tv sadzi las i wykorzystuje go do nadawania programu. Las w którym będziemy mogli bez obaw chodzić. Spróbujmy zrobić to teraz, to znaczy znaleźć się bezpośrednio przy antenie, a nieźle to narozrabia nam zdrowotnie w organizmie.

 

Na stronie ksiazka-kodowa.tvp11.pl umieszczę artykuł jak zagęścić praktycznie nieskończenie dużą dawkę informacji tylko do jednego impulsu, do jednego piku. Wyobraźmy sobie, że ten pik wrzucony został do impulsów, które przebiegały w roślinie. Siłą rzeczy możemy spowodować, że on zostanie zapisany w jej tkankach w czasie jej wzrostu. Możemy tak uczynić np. z całą plantacją kukurydzy.

 

Niby nic, zwykła roślina i nikomu nie przyjdzie do głowy, że tam jest zapisana informacja, która dotarła z zewnątrz. Można taką kukurydzę zebrać, oddzielić ziarno i przetransportować je na dowolną odległość, a ktoś znający sposób kodowania będzie potrafił odczytać z tego informacje. Jak wspomniałem może być ich tam dowolnie dużo.

 

Przykładowo 1 terabajt zapisany w postaci krótkiego impulsu, pewna określona szerokość, to właśnie zapis informacji. Jednak aby potrafić cokolwiek z tym zrobić trzeba wiedzieć o co w tym chodzi. Opis jak zakodować do punktu jak wspomniałem umieszczę na subdomenie ksiazka-kodowa.tvp11.pl

 

MOŻE BYĆ I TAKA OTO SYTUACJA: w czasie gdy roślina zaczyna wschodzić koduje się na całym polu takich roślin informacje. Potem roślina wzrasta bez ingerencji. człowieka, który wprowadził tam informacje. dawno już go nie ma w tym miejscu, on tylko przez np. kilka godzin działał, potem przez kilka miesięcy rośliny wzrastały i dojrzewały.

 

Na pole dotarła ekipa, która wie w czym rzecz. Powiedzmy że będzie to oddział żołnierzy. Zerwie tylko liść z którejkolwiek roślin i umieści go w stacji DVD. Specjalny program odbierze wysyłany wcześniej w kierunku liścia promień lasera, a jego zniekształcenie, to będą informacje z liścia. Wśród nich jest i ten zapis informacji, taka szerokość o której pisałem wcześniej, zostanie ona odczytaną i będzie poddawana dalszej obróbce, w konsekwencji czego odczytane zostaną informacje .

 

 Jest oczywistym, że system przebiegów będzie różny u różnych gatunków roślin. Możemy mieć domowe w pełni legalne nadajniki – niech ktoś spróbuje zabronić nam chować roślin a roślinom żyć, a jak żyją to emitują promieniowanie i my je wykorzystujemy. Mamy w mieszkaniu np. prymulkę i ona będzie naszym nadajnikiem. Kod dostarczenia jej informacji, to np. XXZ a ktoś inny korzystający z takiej samej rośliny będzie miał inny kod. może wykorzystać też inną roślinę.

 

Przy konstruowaniu odbiorników i dekoderów również można wykorzystać takie rośliny.

Jakie są zbieżności między słojami drzewami a rybią łuską ?

Otóż je jedne i drugie mają tak zwane słoje, czyli roczne przyrosty, a na nich możliwym jest również zapis dodatkowych zakodowanych i przesyłanych w czasie ich wzrostu informacji. Prawda że to wszystko jest nad wyraz ciekawe. Jak rozumie się w czym rzecz to jest to nad wyraz proste i .jednocześnie brzmi jak senie fik-syn

             

 SZPIEGOSTWO PRAWIE DOSKONAŁE.

 

JAK TO WSZYSTKO TECHNICZNIE ZROBIĆ BĘDĘ PUBLIKOWAŁ NA BIEŻĄCO.

CDN.

Copyright (c)2016 ksiazka-kodowa.tvp11.pl | Design by Sunlight webdesign